Navigace

ANO, ŠÉFE! ONLINE EPIZODY

V této sekci tohoto dnes již fenomenálního seriálu naleznete zdarma ke shlédnutí vždy aktuální nový díl Vašeho oblíbeného pořadu Ano, šéfe! a to včetně všech předchozích již odvysílaných epizod z TV Prima. Již nemusíte čekat na reprízu tohoto televizního pořadu v TV, na jakékoliv starší i novější díly se můžete dívat online na těchto stránkách. Máme pro Vás připravenou také poslední sérii seriálu Ano, šéfe! a to se všemi epizodami, pořad Ano, šéfe! je pravidelně vysílám každý rok, včetně roků 2009, 2010, 2011 a čekají nás nové epizody v roce 2012 a 2013 jak oficiálně potvrdila samotná režie. Tento pořad si prostě nemůžete nechat ujít a zde Vám přinášíme všechny díly na jednom místě. Jednotlivé epizody samotného seriálu jsou vždy pro lepší přehlednost řazeny sestupně, jako první je vždy zobrazen aktuální díl pořadu Ano, šéfe!. Příjemnou a ničím nerušenou zábavu při sledování Vašeho oblíbeného seriálu online Vám přeje portál SerialyOnline.cz!

EPIZODY ONLINE

Ano, šéfe! Vánoční speciál 2011 a 2012

Netradiční Ano, šéfe! vánoční díl je sestřih toho nejlepšího z obou řad seriálu včetně nejznámějších hlášek pořadu. Zdeněk Pohlreich a jeho tým vařili porotě ve složení Diana Kobzanová, Gábina Partyšová, Petr Vondráček a Pavel Pospíšil pokrmy z jídelního lístku Café Imperial.11. díl druhé série (ZŠ - Šéf se vrací do školních let)

Šéf si řekl, že ani děti by neměly jíst nějaké blafy a šel si posvítit na školní jídelnu základní školy ZŠ Bílá.10. díl druhé série (U Dubu - Třebíč)

Zdeněk Pohlreich tentokrát zůstal na Vysočině, kde byl také v předchozím dílu. V Třebíči navštíví restauraci s názvem U Dubu.9. díl druhé série (Motorest Galerie)

Zdeněk Pohlreich tentokrát pojede rozdávat rady na Českomoravskou vysočinu. O pomoc jej požádala majitelka podniku Motorest Galerie. Majitelka má s restaurací plno problémů - Vysoký nájem v kombinaci s nízkým ziskem ji nedá spát, avšak nevzdává to.8. díl druhé série (Zahrada v opeře)

Šéf Café Imperial zůstane v Praze. Půjde se projít do zahrady a zajde i do opery. Co je vám do toho, říkáte si? Hodně, protože navštíví restauraci Zahrada v Opeře, donedávna nejhlídanější gastronomické zařízení v naší republice.7. díl druhé série (Zámek Kněžice)

Zdeněk Pohlreich usedl na bicykl a vydal se rozdávat radost a smích do překrásné krajiny na Šumavě. Šéfova mise byla a ještě bude poněkud netradiční, protože pod jeho ostřížím zrakem se octnou hned dvě restaurace.hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |