Navigace

Bleach

Japonský anime seriál Bleach je neukončená shouen manga, tvořená Kubo Taitoem, japonským mangakou. Seriál Bleach je vysílán od 5. října roku 2004 s dosud odvysílanými stovky epizod. Je to tzv. nekonečný seriál, tudíž zatím nemá žádné zakončení či vyústění.

Bleach

Seriál Bleach je natáčen ve studiu Pierrot pod rukou režiséra Abe Noriyukiho. Seriál je plný akčních soubojů, skýtajícího vše od magie, přes nadpřirozené jevy, až po přívaly humoru. Příběh pojednává o patnáctiletém středoškolákovi jménem Kurosaki Ichigo, který se jednou díky své schopnosti vidět a rozmlouvat s duchy dostane do styku s životem dívky Kuchiki Rukia, andělem smrti.

Tato a další postavy se objevují také v Bleach hentai (Japonské pornografické hentai animace ve stylu manga ). Kuchiki musí během souboje s bytostí nazývanou Hollow přenést své schopnosti na patnáctiletého Ichiga. Vše se však zvrtne a Kuchiki už nedokáže své schopnosti vzít zpět. V tento moment začíná mladému hrdinovi boj na dvou frontách, ve škole a ve světě se službou šinigami.

Kuchiki čeká za její čin soud, který může skončit i smrtí. Ichiga nechce nechat nic náhodě, a tak se vydává anděla smrti zachránit. Můžete také sledovat všechny díly seriálu Bleach nahoře v sekci epizody, kde naleznete Bleach online a kde také vždy naleznete nový díl seriálu Bleach .

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |