Navigace

Kobra 11

Německý seriál Kobra 11 , neboli Alarm für Cobra, jak zní originální název seriálu, je v éteru od roku 1996. Sledování seriálu Kobra 11 online se stalo oblíbenou variantou mnoha fanoušků tohoto seriálu a s tím samozřejmě také spojený trend Kobra 11 download všech odvysílaných epizod. Na našich stránkách SerialyOnline.cz můžete tak nalézt všechny díly seriálu Kobra 11 ke shlédnutí online. V našem Fóru se pak nachází samozřejmě Kobra 11 download všech již odvysílaných dílů z TV.

Po odvysílání pilotního filmu nazvaného "Bomby na 92. Kilometru" byl seriál Kobra 11 následován prozatím čtrnácti sériemi čítajícími přes 200. epizod a potkal se s v mnoha zemích včetně České Republiky s obrovským úspěchem. Kobra 11 je akční seriál z prostředí dálniční policie v Německu. Jak už to tak bývá i v běžném životě, je i zde mnoho lidí, kteří více či méně porušují zákony. Na ty "horší" si vyšlápnou naši hrdinové.

Seriál Kobra 11 je převážně proslaven jak monstrózními výbuchy a bouračkami aut, ale také vysoké fluktuaci svých hlavních hrdinů. V prvním díle/filmu ve dvou hlavních rolích vystupují Kobra 11 herci Frank Stolte (Johannes Brandrup) a Ingo Fischer (Rainer Strecker), hned v druhé epizodě však Ingo umírá a nahrazuje ho jediná stálice tohoto seriálu, Semir Gerkhan (Erdogan Atalay). Ještě v první sérii seriálu Kobra 11 odchází Frank, který je nahrazen André Fuxem (Mark Keller). Ten je ve třetí sérii zastřelen a nahrazen Tom Kranich (René Steinke).

Kobra 11 herci se mění i v sedmé sérii, kde je nahrazen Jan Richter (Christian Olivier), kterého zastoupí v jedenácté sérii Chris Ritter (Gedeon Burkhard). Zatím posledním parťákem Semira je Ben Jäger (Tom Beck). Jak již bylo zmíněno výše, na těchto stránkách můžete sledovat Kobra 11 videa online nahoře v sekci Kobra 11 Epizody , kde také vždy naleznete aktuální díl a všechny epizody Kobra 11 ke shlédnutí online.

Tento úspěšný seriál v České Republice již vysílaly všechny televizní stanice, jako první byl seriál Kobra 11 ke shlédnutí na televizní stanici Nova TV, poté následovala TV Prima a Česká televize. Podle seriálu Kobra 11 byla také vytvořena Kobra 11 hra . Více o této hře naleznete v sekci Kobra 11 Hra.

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |