Navigace

autosalon

Televizní pořad Autosalon , vysílající se již několik let v pravidelném rytmu na programu TV Prima , je zárukou velice kvalitních informací, srovnávacích testů a samozřejmě profesionálních názorů, které každému automobilovému fanouškovi přinesou mnoho užitečných rad.

Autosalon

Ať už ohledně nejnovějších modelů od světoznámých firem, až po velké výstavy po celém světě, kde mají redaktoři pořadu Autosalon po mnoha letech spolupráce výsadní právo. Dostaneme se tak do zákulisí mnoha firem a výstav, které bývají obyčejným smrtelníkům skryty.

Největším tahákem tohoto pořadu je samozřejmě srovnávání a hodnocení prvotřídních světových modelů, které jsou cenově přístupné všem fanouškům pořadu Autosalon . Na své si přijdou i zástupkyně něžného pohlaví, pro které je také připraveno mnoho tipů a novinek ze světa motorismu. Opravdu Jen málo kdo nezná pořad s názvem Autosalon , popularita tohoto známého automobilového TV magazínu je bezpochyby více než úctyhodná.

Pořadem provází známý moderátor a zpravodaj Zbyněk Merunka, který se od mezinárodního zpravodajství pro český rozhlas dostal na obrazovky TV Prima , kde moderoval Televizní Noviny. V současné době samozřejmě mimo pořad Autosaon TV Prima vysílá několik vlastních zpravodajských a publicistických pořadů. Jednotlivé díly pořadu Autosalon TV Prima můžete sledovat online v sekci epizody, která se nachází v horní části těchto stránek.

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |