Navigace

Kluci v akci

V pořadu Kluci v akci mladí kuchaři Filip Sajler a Ondřej Slanina předvádí své recepty a ukazují, že vaření není pouhou nudnou dřinou u vařiče, nýbrž velice zábavnou součástí každodenního života, během které se lze v některých případech i dobře pobavit. Obzvláště když se do vaření nedáte sami, ale třeba s dobrými přáteli a sklenkou vína. Kluci v akci recepty dávají tak vaření zcela nový rozměr.

Kluci v akci

Pořad Kluci v akci je veden sice velice mladými kuchaři, to však nemění nic na tom, že mají tito dva dobří kamarádi mnoho zkušeností s recepty jak českých, tak i ze zahraničních působení napříč celým světem. Filip Sajler z pořadu Kluci v akci ČeskáTelevize se například podíval do několika prestižních restaurací v USA, Německu a samozřejmě i v České republice a v současnosti je členem českého kulinářského týmu.

Filip Sajler to s recepty umí a o jeho kvalitách nepochybně hovoří i jeho ocenění z mnoha kuchařských soutěží, například z Basileje, Luxemburgu, Singapore či bronzová medaile z kuchařské olympiády Erfurthu, kterou spolu s ním získal také Ondřej Slanina. Na pořad Kluci v akci Česká televize klade velký důraz a je tak další vizitkou těchto dvou mladých kuchařů. Kluci v akci recepty ČeskáTelevize vysílá od roku 2005.

Ondřej Slanina se může chlubit mnoha zkušenostmi, které nabral převážně v předních restauracích v Praze. V současnosti pracuje Ondřej Slanina jako šéfkuchař v restauraci Perfect. V současné době je také na novinových stáncích k dostání dokonce magazín pro všechny příznivce tohoto kulinářského pořadu Kluci v akci a především i také pro všechny milovníky skvělého jídla a pití.

Základní štáb pořadu Kluci v akci Česká televize :

  • Šéfproducent: Petr Morávek
  • Produkce: Lenka Jandová, Robert Riedl
  • Šéfdramaturg: Darja Macáková
  • Vedoucí dramaturg: Jarmila Hüttlová
  • Dramaturg: Michaela Fialová

Na těchto stránkách můžete sledovat Kluci v akci video online nahoře v sekci video, kde také vždy naleznete aktuální Kluci v akci video . Vyzkoušejte také Kluci v akci recepty , nahoře v sekci Recepty.

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |