Navigace

Buffy, přemožitelka upírů

Buffy, přemožitelka upírů , neboli Buffy the Vampire Slayer, jak zní originální název amerického seriálu, volně navazuje na stejnojmenný film z roku 1992 a roku 1997 a pomáhá svým úspěchem v začátcích Warner Bros TV. Během let, ve kterých byl seriál Buffy, přemožitelka upírů vysílán (1997-2003), se natočilo sedm sérií obsahující 144 epizod. První roky, jak již bylo řečeno, byl seriál Buffy, přemožitelka upírů vysílán na WB TV, v roce 2001 se přesunul a vysílal až do svého konce na televizi UPN.

Příběh seriálu Buffy, přemožitelka upírů vypráví o životě šestnáctileté dívky jménem Buffy Summersová (Sarah Michelle Gellar), která bohužel pro ni není obyčejnou teenagerkou. Je totiž "vyvolenou", která je předurčena k boji proti upírům a jako jediná na světě je může porazit. Po nešťastné události, během které zapálila svou školu v Los Angeles, se ona i se svou matkou přestěhovali do maličkého městečka jménem Sunnydale. To je však také známé jako "Brána pekla", což již samo o sobě naznačuje, že se přestěhováním Buffy do jiného města její problémy ani v nejmenším nevyřešily.


Hlavní postava Buffy, je označena jako "Přemožitelka" a je jednou z dalších mladých dívek v řadě, které vyvolil samotný osud a předurčil jim, aby za každou cenu bojovaly proti všem existujícím silám zla. Tento velice zajímavě propojený celek patří k nejlepším ve svém odvětví a všem fanouškům obdobných seriálů, jako je například Angel a Buffy, přemožitelka upírů nelze než doporučit. Samotná mytologie tohoto seriálu je převážně inspirována z mnoha tradičních pověstí a mýtů o nadpřirozených bytostech, spojených s bojem dobra proti zlu a mnoha dalšími fiktivními povídkami.

Buffy, přemožitelka upírů je velmi úspěšný seriál s výborně zpracovaným scénářem a v ČR jej již vysílaly všechny televizní stanice. Všechny epizody Buffy, přemožitelka upírů byly u nás v TV již odvysílány a vzhledem k vélké popularitě seriálu hned v několika reprízách. Seriál si našel fanoušky především u mladších věkových kategorií, na internetu se také rozšířily nejrůznější profesionální i amatérské povídky k seriálům Buffy a Angel .

Na našich stránkách můžete sledovat seriál Buffy, přemožitelka upírů online , nahoře v sekci Buffy, přemožitelka upírů Epizody , kde také vždy naleznete aktuální díl a všechny epizody Buffy, přemožitelka upírů online.

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |