Navigace

The Big bang theory (Teorie velkého třesku)

O čem vlastně seriál The Big Bang Theory , neboli v překladu Teorie velkého třesku pojednává? Partička stoprocentních nerdů si žije vcelku poklidným životem. Komiksoví hrdinové, dny strávené za svými laptopy a hlavně svět bez ženských protějšků. Tedy ve formě jiné, než vysněné v jejich hlavách, respektive v jejich "pravdivých" příbězích.

Big bang theory

To vše by s jejich vysoce nadprůměrnou inteligencí mohlo fungovat až do konce jejich šťastných životů. Bádání na univerzitě, na které všichni čtyři přátelé Leonard, Sheldon, Howard a Rajes poctivě zkoumají vesmír a všechny jeho části, však narušila jedna opravdu kupodivu velmi obyčejná skutečnost.

Naproti bytu Sheldona a Leonarda se nastěhuje krásná blondýnka Penny, absolutně nepoznamenaná jakoukoliv formou světa nerdů. I přes tento obrovský nedostatek Leonard propadá lásce a snaží se propojit život svůj, se životem Penny. Seriál je plný velice originální zábavy, která není v takové kvalitě vidět v žádném jiném filmu či seriálu. Seriál The Big Bang Theory otevírá svět nerdů "obyčejným" lidem.

Mohlo by se zdát, že je vše tvořeno s obrovskou nadsázkou, zdaleka však není příběhová linka a gagy daleko od pravdy. Svět nerdů ještě nikdy nebyl tak kvalitně zábavný. Můžete také sledovat všechny díly seriálu The Big Bang Theory nahoře v sekci epizody, kde naleznete The Big Bang Theory online a kde také vždy naleznete nový díl seriálu The Big Bang Theory .

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |