Navigace

Pokémon seriál online

Pokemon byl fenomén, který zasáhl takřka každého. Hry, plyšáci, kartičky, to vše nám paradoxně doplňovalo jeden obrovský doplněk. Původně byl seriál Pokemon pouhým merchandisingem pro všechny pokemon hry. Hra, jejíž název vznikl spojením začátků dvou slov Pocket Monsters (Kapesní Příšerky), se časem zařadila stejně jako pokemon karty až za nově vznikající pokemon serial. Karetní hra se sice stala součástí každé herny, avšak pokemon karty zdaleka nedosahovaly úspěchů jejich většího bratříčka – seriálu Pokemon.

Seriál se řadí mezi specifický japonský žánr, a to přesně anime. Příběh vypráví o mladém chlapci, který by se chtěl ve svém životě stát trenérem pokemonů. Ash Ketchum (jak zní chlapcovo jméno) se tak vydává na dlouhé dobrodružství plné různorodých pokemonů. Narazí na stovky těchto stvoření a zdaleka ne všechny jsou mu a jeho myšlence ochočit si je zcela nakloněni. Není tak nouze o mnoho soubojů, končících jak výhrou, tak porážkou našeho hrdiny z Oblázkového města. Během svých putování se potká s několika nerozlučnými přáteli, kteří se stejně jako on chtějí stát co nejlepšími pokemonovými trenéry. Jedním z nich je Brock, muž a gentleman současného věku a Místy, nejlepší přítelkyně do deště.

Pokemon serial se díky své neuvěřitelné propracovanosti a univerzálnosti stal jedním z nejsledovanějších seriálů v historii a jistojistě se nesmazatelně zaryl každému z jeho fanoušků do jejich paměti. Vždyť například při vzpomínce na odlet Butterflye spolu s ostatními se každému vybaví, jak velkou součástí pro něj právě svět pokemonů byl.

I přes obrovský úspěch pokomonů se české televizní stanice nerozhodly odvysílat všechny díly této dlouhé ságy, jedinou možností, jak se s v ČR neodvysílanými díly setkat jsou tak online vysílání, tzv. pokemon online. Právě pokomon online si u nás můžete bez jakýchkoliv omezení vychutnávat kdykoliv a kdekoliv. Můžete sice najít mnoho stránek zaměřených pouze na pokemony (např. www pokemon cz), avšak téměř nikde jinde než u nás si je nemůžete shlédnout zdarma.

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |