Navigace

Jak se staví sen

Jak se staví sen je známá česká reality show, natáčená pod záštitou TV Prima, která se do určité míry zapojuje do života vybraných zájemců, kteří se do soutěže přihlásili. Několik designérů si na několik dnů vezme část domu či bytu "soutěžících" do vlastních rukou a pokusí se navrhnout pokoj podle jejich představ. Jak se staví sen přihláška je k dispozici v sekci Prima TV.

Jak se staví sen

V tomto časovém úseku však musí pokoj plně předělat podle svých představ a dostat se do co nejlepších cenových výsledků, které tímto můsí obhájit samotný název pořadu Jak se staví sen . Mnoho lidí by si v běžném životě tento luxus nemohlo dovolit a výsledek proto mnohdy překonává všechna očekávání. Jak se staví sen fotogalerie obsahuje foto před a po přestavbě.

Nefalšovaná radost přímo sálající z překvapených obličejů je tak zaslouženou odměnou pro designéry, kteří museli překonat mnoho nástrah, čekajících na jejich strastiplné cestě za úspěchem. Moderátorem TV pořadu Jak se staví sen je Pavel Cejnar, který se dostal od rádia až k televizi. Pořad Jak se staví sen je vhodným odreagováním opravdu pro všechny věkové skupiny, které máji cit pro krásu, pro peníze, nebo pouze milují vypjaté situace.

Pro veliký úspěch pořadu Jak se staví sen se dokonce na televizních obrazovkách vyskytuje volné pokračování pořadu Jak se staví sen a to pod názvem "Jak se staví dům", který také sklízí podobné ohlasy. V současné době kromě televizního pořadu Jak se staví sen TV Prima vysílá několik vlastních zpravodajských a publicistických pořadů. Jednotlivé díly pořadu Jak se staví sen TV Prima můžete sledovat online v sekci epizody, která se nachází v horní části těchto stránek.

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |