Navigace

Jak se staví sen prima tv

Jak se staví sen

Televizní pořad Jak se staví sen TV Prima vysílá již velmi dlouhou dobu a to v řádu již několik let. Tento pořad je v ČR velmi známý, pokud v domácnosti přijde čas na přestavbu bytu, pak každého napadne jako první věc televizní pořad Jak se staví sen z TV Prima . Popularita této reality show je na svou jednoduchost velmi dobrá.

TV Prima je plnohodnotnou a kvalitní, českou televizní stanicí, která vysílá především zpravodajství, filmy a seriály. Mezi dalšími programy nechybí samozřejmě ani dokumentární a zábavné pořady, mezi které patří také již zmíněný pořad Jak se staví sen . Jednotlivé díly televizního pořadu Jak se staví sen TV Prima můžete zdarma sledovat online v sekci epizody, která se nachází v horní části těchto stránek. V sekci epizody naleznete všechny nové i starší díly tohoto pořadu.

V současné době samozřejmě mimo pořad Jak se staví sen TV Prima vysílá několik vlastních zpravodajských a publicistických pořadů. Jak se staví sen přihláška není již bohužel dle oficiálního webu pořadu k dispozici, jelikož kvůli enormnímu zájmu bylo přijímání přihlášek po 4. sérii pořadu prozatím uzavřeno.

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |