Navigace

Comeback

Pravý český sitcom Comeback, jak hlásá televize Nova, pod jejíž záštitou je Comeback natáčen, je rodinný seriál. První díl seriálu Comeback Nova odvysílala 04. Září 2008. Tomáš Pacovský (dříve vystupující pod pseudonymem Tomi Paci – Tomáš Matonoha) je kdysi slavný discozpěvák, který udělal za svou hudební kariérou tlustou čáru a nyní se snaží provozovat obchod s hudebními deskami. Vše se však nevyvíjí podle plánu díky jeho bratru Ozzákovi (Martin Dejdar), který je srdcem i činy punkerem a zastáncem názoru, že něco tak úžasného jako je hudba, by nemělo být předmětem obchodování. Dále v seriálu Comeback však cestu Tomovi nestěžuje pouze jeho bratr, ale i dcera Iva (Kristýna Leichtová) v pubertálním věku, ze které se, i přes všechny snahy otce, postupně stává hlava rodiny. Hlavní role v sitcomu Comeback patří dále kamarádka Ivy, Saša (Marie Doležalová) a její sourozenec Lexa (Matouš Ruml).

Comeback

Po příchodu pomocnice Marcelky (Dana Batulková) doufal Tomi v klidnější zítřky, je tomu však právě naopak. Seriál Comeback ke shlédnutí všechny díly samozřejmě naleznete v sekci epizody výše. Pro Comeback ke shlédnutí online nepotřebujete nic složitě stahovat, stačí se jednoduše dívat přímo na webu. Na každém dílu seriálu Comeback Nova dává pečlivý důraz a pracuje na něm zkušenný scenáristický tým, mezi jehož členy patří mimo profesionály také nejrůznější bloggeři a mnoho dalších nadšenců. Celý tým pak vede Tomáš Baldýnský.

V současné době samozřejmě mimo seriál Comeback Nova TV vysílá mnoho dalších vlastních známých televizních seriálů, jejichž drtivou většinu můžete sledovat online na našich stránkách. Jednotlivé díly seriálu Comeback Nova TV můžete sledovat online v sekci epizody, která se nachází v horní části těchto stránek.

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |