Navigace

Comeback Nova TV

Comeback

Televizní seriál Comeback Nova TV má za sebou již velmi mnoho odvysílaných dílů, seriál je vysílán na TV Nova a to od září 2008. Tento seriál je v ČR za tak krátkou dobu již tak známý, že jej zná snad opravdu každý, dokonce i ten, kdo se na TV dívá jednou, nebo dvakrát za měsíc. Pokud dojde na téma úspěšných seriálů, pak mezi ně Comeback z Nova TV rozhodně patří. Popularita tohoto známého sitcomu je bezesporu více než dobrá.

TV Nova je jak jistě každý ví kvalitní českou televizní stanicí, která i jako ostatní TV stanice vysílá především zpravodajství, filmy a úspěšné televizní seriály. Mezi dalšími programy TV Nova nechybí samozřejmě ani zábavné a dokumentární pořady, mezi které patří také již zmíněný pořad Comeback . Jednotlivé díly televizního seriálu Comeback Nova TV můžete zdarma sledovat online v sekci epizody, která se nachází v horní části těchto stránek. V sekci epizody naleznete seriál Comeback všechny díly ke shlédnutí.

V současné době samozřejmě mimo seriál Comeback Nova TV vysílá několik vlastních zpravodajských a publicistických pořadů. Mezi hlavní zpravodajské pořady patří Televizní Noviny Nova TV , které Nova TV vysílá každý den ve večerních hodinách. Tento hlavní zpravodajský pořad má něco málo přes půl hodiny.

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |