Navigace

ANO, ŠÉFE!

Podnikatelé chtějí být úspěšní. Ze začátku měli sen, odhodlání a nějaký finanční obnos. Rozhodli se podnikat v gastronomii a doufali ve světlé zítřky. Ne všechno však bylo podle očekávání a jejich podnikatelské objekty se pomalu dostaly do červených čísel. Naštěstí tu je pan Zdeněk Pohlreich s pořadem Ano, šéfe!, který se pokusí výše zmíněné restaurace a hospody vytáhnout z nesnází. Zdeněk Pohlreich , šéfkuchař z restaurace Café Imperial, je moderátorem zábavního gastronomického televizního pořadu Ano, šéfe!, který se snaží pomoci podnikatelům v nouzi. Vedoucí restaurace či hospody přijde za panem Pohreichem s prosbou o pomoc a nastíní mu jeho základní plány a cesty, kterou by se měla jeho restaurace vydat. Šéfkuchař Pohlreich má od této chvíle přesně jeden měsíc, za který se pokusí dostat gastronomické zařízení na profesionální úroveň. Během svých prohlídek, rad a výpomocí se Zdeněk Pohlreich nebojí používat opravdu silná, až někdy vulgární slova, která ve skutečnosti dávají pořadu Ano, šéfe! jedinečný náboj a šmrnc.

Každý Ano, šéfe! nový díl přináší pokaždé něco nového, proto je vždy na co se těšit. Týden pan šéfkuchař pomáhá v managementu a kuchyni, aby se po měsíci vrátil na místo činu se skrytou kamerou a zjistil, jak si na tom hospoda bez jeho pomoci stojí. V případě, že se mu stávající režim hospody či restaurace zamlouvá, udělí zařízení nálepku, která značí, že se právě ono gastronomické zařízení Zdeňku Pohreichovi líbí, a dává tak restauraci vlastní "certifikát".


Zdeněk Pohlreich , narozen 10. Dubna 1957, v mládí emigroval a stal se šéfkuchařem v restauraci La Guillotine v Adelaide. Později se však vrátil zpět do České republiky, kde se stal šéfkuchařem v takových hotelech jako Marriot, Villa Voyta, či Radisson SAS. Nyní provozuje dvě vlastní restaurace Divinis a Café Imperial, kde je také šéfkuchařem. Pořad Ano, šéfe! vysílá Tv Prima každý Čtvrtek ve 21:20. Můžete také sledovat všechny díly Ano, šéfe! online nahoře v sekci epizody, kde také vždy naleznete nový díl Ano, šéfe!

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |