Navigace

babicovy dobroty

Známý pořad televize Nova s názvem Babicovy dobroty zahrnující již desítky dílů, je zaměřen na rozšiřování kulinářských a gastronomických schopností co nejširší kategorie televizních diváků. Pod taktovkou zkušeného šéfkuchaře jménem Jiří Babica a přizvaných žen a dívek, které vás pozvou do svých domovů, se budete učit recepty jak z českých luhů a hájů, tak i z končin nám mnohem vzdálenějších.

Babicovy dobroty

Hlavním aktérem televizního pořadu Babicovy dobroty je již zmíněny Jiří Babica , narozen 01. 05. 1961 v Praze, který je více než adekvátním rádcem, a to díky jeho cestám téměř po celém světě, kterých za svůj život podnikl velikou spoustu a má proto v rukávu opravdu hodně kuchařských překvapení.

Po vyučení kuchařem v pražských hotelech Ambasador a Palace navštívil Jiří Babica například Japonsko, Malajsii, Karibik, Nový Zéland či Havaj a dokáže tak plně skloubit chutě exotické spolu s tradičními českými a nabízí proto zábavu a výborné rady téměř pro každého.

Nové díly i starší reprízy kuchařského pořadu Babicovy Dobroty pro širokou věkovou kategorii vysílá televizní stanice Nova TV a to každou sobotu v pozdních odpoledních hodinách. Můžete také sledovat všechny díly pořadu nahoře v sekci epizody, kde naleznete archiv Babicovy Dobroty online, kde také vždy naleznete nový díl pořadu Babicovy Dobroty .

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |