Navigace

Čarodějky

Sledování seriálu Čarodějky online se stalo velmi oblíbenou variantou mnoha fanoušků tohoto seriálu a na našich stránkách naleznete všechny Čarodějky epizody ke shlédnutí zdarma v sekci Epizody. Seriál Čarodějky se na amerických televizních stanicích vysílal od roku 1998 pod původním názvem Charmed, v České republice byl poprvé seriál Čarodějky ke shlédnutí v roce 2000 na televizní stanici TV Nova.

Čarodějky

Později byly všechny epizody Čarodějky ke shlédnutí také na televizní stanici Prima TV, následovaly stanice ČT1 a ČT2. Od 14. února 2009 jsou všechny epizody Čarodějky ke shlédnutí znovu na televizní stanici Prima TV a to od své první epizody s názvem "Všechno zlé pro něco dobré". Seriál Čarodějky o celkovém rozsahu 178 pětačtyřiceti minutových epizod je rozdělen celkem do osmi sezón. Seriál Čarodějky pojednává o příběhu tří sester, Piper (Holly Marie Combs), Prue (Shannen Maria Doherty) a Pheobe (Alyssa Jayne Milano), které se po smrti své babičky dozvídají, že jsou čarodějkami předurčenými k boji proti podsvětí a zlu v městě San Francisco.

K boji proti zlým démonům jim pomáhá tzv. "moc tří", kterou disponují sestry, pouze pokud jsou spolu. Ve třetí sérii seriálu je však zabita nejstarší ze sester, což zapříčiní dočasné zlomení magické síly "Moc tří". Na scénu však následně rychle přichází nevlastní sestra jménem Paige, díky které je síla "Moc tří" všech čarodějek opět obnovena do původního stavu. V poslední řadě seriálu se všechny sestry, které si změnily svou pravou identitu, obtížně skrývají před okolním světem, jelikož už nechtějí být tím čím se narodily - čarodějkami. Scénář však ke konci poslední epizody končí tak, že jsou všechny sestry přinuceny zůstat čarodějkami do konce svého života.

Sestry ze San Francisco také zdědily prastarou knihu kouzel a lektvarů, na kterou si pomýšlejí démoni. Při sledování seriálu Čarodějky se vydáte na fantastické dobrodružství napříč pozemským světem i podsvětím a dočkáme se mnoha zajímavých zápletek, příběhů a soubojů z mýtických končin. Jak již bylo na začátku zmíněno, na těchto stránkách naleznete ke shlédnutí zdarma Čarodějky online v sekci Čarodějky Epizody.

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |