Navigace

Četnické humoresky

Jedním z nejoblíbenějších seriálů poslední doby je výtvor České Televize s názvem Četnické humoresky. Seriál se ve svých celkem 39 epizodách podrobně zabývá životem českých četníků z pátrací stanice. Velké oblíbenosti se také seriálu dostalo ve variantě Četnické humoresky DVD. Seriál Četnické humoresky má dohromady celkem tři série, každá série obsahuje celkem třináct epizod. Všechny díly seriálu na sebe vzájemně navazují a každá z postav vystupující v seriálu se stále vyvýjí.

Četnické humoresky

Přípravy na natáčení první řady byly zahájeny v roce 1992. V seriálu vystupuje hned několik hlavních postav, jako je například Strážmistr Bedřich Jarý (Ivan Trojan), praporčík Josef Ambrož (Zdeněk Junák), psovod Václav Ryba (Jan Apolenář) a mnoho dalších můžete v seriálů Četnické humoresky potkat. Nejčastěji se však bude příběh zabývat příhodami vrchního velitele Karla Arazíma (Tomáš Töpfer), který je jakousi hlavní postavou, i když to scénáristi nedávají přímo znát. V menších seriálových rolích si také zahráli herci jako je například Jiří Krampol, Jiřina Bohdalová, Marek Vašut, Pavel Zedníček, Simona Stašová, taktéž i slovenské hvězdy jako Michal Dočolomanský, Leopold Haverla, nebo Marian Labuda.

Předně detektivní nádech seriálu Četnické humoresky často s grácií doplňují komediální prvky, které seriálu dávají jedinečný styl a rukopis. Navíc většina zápletek rozebíraných v seriálu Četnické humoresky vychází ze skutečných případů a někdy si berou do parády i mýty, pocházející přímo z lidové slovesnosti. Pokud hledáte napínavou podívanou, doplněnou velice příjemným stylem humoru, jsou Četnické humoresky tím pravým pro Vás. Fiktivní četnická pátrací stanice v Brně vznikla v areálu bývalých vojenských kasáren a slouží v ní celkem deset policejních příslušníků a jeden služební pes jménem Argo.

Velmi úspěšný seriál Četnické humoresky je u nás vysílán výhradně na televizní stanici Česká televize, která stojí za jeho samotným vznikem, jak je uvedeno výše. Seriál se zapsal také do paměti několika generací televizních diváků. Na našich stránkách můžete sledovat Četnické humoresky online nahoře v sekci Četnické humoresky díly, kde také vždy naleznete aktuální díl a všechny epizody Četnické humoresky ke shlédnutí online.

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |