Navigace

autosalon prima tv

Autosalon

Televizní pořad Autosalon TV Prima vysílá již velmi dlouhou dobu a to v řádu již několik let. Tento pořad je v ČR již tak známý, že pokud dojde v běžné konverzaci na téma automobily, pak si hned každý jistě vybaví jako první věc televizní pořad Autosalon z TV Prima . Popularita tohoto známého automobilového TV magazínu je bezpochyby více než úctyhodná.

TV Prima je plnohodnotnou a kvalitní, českou televizní stanicí, která vysílá především zpravodajství, filmy a seriály. Mezi dalšími programy nechybí samozřejmě ani dokumentární a zábavné pořady, mezi které patří také již zmíněný pořad Autosalon . Jednotlivé díly televizního pořadu Autosalon TV Prima můžete zdarma sledovat online v sekci epizody, která se nachází v horní části těchto stránek. V sekci epizody naleznete všechny nové i starší díly tohoto pořadu.

V současné době samozřejmě mimo pořad Autosalon TV Prima vysílá několik vlastních zpravodajských a publicistických pořadů. Mezi hlavní zpravodajské pořady patří Zprávy TV Prima , které TV Prima vysílá každý den ve večerních hodinách. Tento hlavní zpravodajský pořad má okolo půl hodiny.

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |