Navigace

KOBRA 11 HRA

Vzhledem k velkému úspěchu seriálu Kobra 11 na televizních obrazovkách tento fenomenální seriál samozřejmě neunikl ani zájmu herního světa. Hned po odvysílání několika prvních sérií se objevila Kobra 11 hra , které se dostalo u hráčů nemalého úspěchu.

Kobra 11 Nitro

Hra Kobra 11 Nitro je nejpopulárnější počítačová hra na téma seriálu Kobra 11. Kobra 11 hra Nitro je nadabovaná do čeština od známých dabérů, jako jsou Bohdan Tůma (Semir Gerkhan). Hra Kobra 11 Nitro je jako všechny předchozí verze opět jak jinak, než závodní.

Ve hře Kobra 11 Nitro můžeme vidět velmi povedené efekty a realistické havárie. Hra Kobra 11 Nitro má vcelku uspokojivou 3D grafiku. Výrobce hry Kobra 11 Nitro je firma Synetic. Jako každá jiná závodní hra nám i Kobra 11 Nitro nabízí velký počet nejrůznějších misí, spoustu skvělých efektů a velmi napínavý příběh, stejně jako samotný seriál Kobra 11.

  • Výrobce: RTL Playtainment / Synetic
  • Datum vydání: listopad 2006
  • Systém: Windows XP, případně 2000
  • Doporučená konfigurace: CPU 2 GHz, 512 MB RAM, 128 MB 3D karta

Kobra 11 hra v dalších PC verzích: Kobra 11 Crash Time (Cobra 11: Crash Time)

Hra Kobra 11 Crash Time, v českém názvu známá jako "Pronásledování", prošla hodně změnami od předchozích verzí. Grafická stránka hry se změnila k mnohem lepšímu zpracování. Hra obsahuje také novou hudbu. Mezi vozy, které můžete řídit tvůrci přidali například také formuli, Ferrari, vojenské vozidla a mnoho dalších nových aut.

Kobra 11 Burning Wheels (Cobra 11: Burning Wheels)
Kobra 11 Nitro

Hra Kobra 11 Burning Wheels, je hra, která je o něco málo hratelnější než hra Kobra 11 Crash Time. Mnohdy je také označována jako Crash Time II (v USA). Ve hře si hráč především užije v akci hlavní hrdiny seriálu, kterým se tvůrčí firmě Synetic perfektné podařilo graficky ztvárnit jejich obličeje. Ve hře můžete například řídit nový Mercedes C 280, nebo také vysokozdvižný vozík. Na výběr je opravdu z velkého množství vozů.

Kobra 11 Volume 1 (Alarm für Cobra 11: Volume 1)

Hra Kobra 11 Volume 1 vznikla v roce 2000, tj. v době premiéry čtvrté série seriálu a vytvořila jí společnost VCC Entertainment pro RTL Playtainment. Příběh hry se odehrává pouze na německých dálnicích, kde je mnoho nejrůznějších výjezdů, značek a benzínových stanic.

Kobra 11 Volume 2 (Alarm für Cobra 11: Volume 2)

U tohoto pokračování hry je narozdíl od předchozí verze s názvem Volume 1 hned na první pohled mírné zlepšení. Barvy se ve hře konečně rozzářily celkově hra prošla mnohými úpravami. Grafické zpracování hry je stále bohužel na slabé úrovni. Celá hra je situovaná do doby, kdy v seriálu Kobra 11 hrál ještě Jan Richter.

Kobra 11 Volume 3 (Alarm für Cobra 11: Volume 3)

Pokračování hry s názvem Volume 3 v podstatě nepřináší oproti předchozí verze nic nového, za zmíňku možná stojí dobře zpracované úvodní intro, kde přichází Tom se Semirem. Velmi slabé je také nastavení hry, kde nic důležitého nenajdete, jediná věc navíc je sekce Credits.

hlavní partneři: Hry přes program Hamachi zcela zdarma! |